Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka filmyharlequin.juk.cz Mapa stránek na tomto webu

Seriál Láska a moře

Dobrý den, vítejte na stránce věnované seriálu Seriál Láska a moře (Méditerranée).
Tento francouzský seriál z roku 2001 byl vysílán v roce 2004 v České televizi jako minisérie pět celovečerních filmů.
Byl opakován na TV Nova od 4.6.2008 do 18.6.2008 každý všední den okolo poledne jako desetidílný seriál s hodinovými díly.
Po odvysílání tohoto seriálu byl v tomto čase vysílán seriál Ohnivé léto.
Hlavní postavu v tomto seriálu hrála Ingrid Chauvin, kterou čeští diváci znají ze seriálů Dolmen nebo Ženská spravedlnost.
Žánr seriálu je tzv. letní sága - tedy několikadílná minisérie odehrávající se v nádherných exteriérech, ve kterém jde o rozkrytí rodinné záhady či tajemství. Mezi letní ságy, které již byly k vidění na českých obrazovkách patří Tajemství sopky, Dolmen, Ohnivé léto, Sandra, princezna rebelka, Tři ženy za letního večera, Podezření a Laura: Rodinné prokletí.

Láska a moře - informace o seriálu na ČSFD.CZ
Méditerranée - informace v angličtině o seriálu na Imdb.com

AlloCiné: Méditerranée - informace o seriálu ve francouzštině
CinEmotions.COM: Méditerranée - informace ve francouzštině o seriálu
AnnuSeries.com : Méditerranée - Fiche, guide des épisodes et distribution - informace ve francouzštině o seriálu
Méditerranée (feuilleton télévisé) - informace v francouzštině o seriálu na Wikipedii

Anotace děje vysílání na České televizi:

Na březích Středozemního moře žijí vedle sebe, ale rozděleny dávnými spory, dva rody. Rod Vallebonů, kde nyní zůstaly už jen ženy, proměnlivé jako listy oliv, zářivé, ale i skrývající tajemství. A rod Lantosqueů, mužů tvrdých jako kameny z jejich lomu, svobodných, ale příliš divokých, aby dokázali vyjádřit své city. Oba klany poutá jakási utajená společná minulost, o které se nemluví a na kterou by všichni nejraději zapomněli. Ale slunce Středozemí září na všechny stejně a všem dodává znovu a znovu energii, která je žene do bitev za jejich pravdu a lásku.
Děj seriálu je situován do malebného přístavu Francouzské riviéry Saint-Circe. Vedle sebe tam žijí dva rody: rod Vallebonů a rod Lantosqueů. V rodě Vallebonů žijí nyní jen samé ženy - matka a její čtyři dcery. Potrvá dál nepřátelství mezi oběma rody, mezi neústupnými, hrdými ženami a muži, který svůj doslova vylamují ze země, nebo zvítězí láska a vyjeví se dávná tajemství, která umožní žít všem v klidu? Osudy těchto hrdinů budeme sledovat v pětidílném francouzském seriálu nazvaném Láska a moře.

Děj seriálu je situován do malebného přístavu Francouzské riviéry Saint-Circe. Vedle sebe tam žijí dva rody: rod Vallebonů a rod Lantosqueů. V rodě Vallebonů žijí nyní jen samé ženy - matka a její čtyři dcery. Carla sbírá a pěstuje byliny, zná mnohá tajemství rostlin, je odbornice na vzácné oleje a esence, kterými je flóra právě této části Francie proslavena. Každá z jejích dcer si hledá vlastní cestu životem, ale ani jedna to nemá jednoduché. Marie, osmadvacetiletá lékařka, se jen narychlo vrací z Kosova, aby byla přítomna na svatbě své sestry Béatrice, která si bere svou dávnou lásku. Její další sestře Agnes už je přes třicet, ale stále zůstává v rodném domě, jako by v lásce neměla štěstí, jako by se ani nechtěla vdát. Patnáctiletá Sabine, nejmladší z dcer, má ještě celý život před sebou, studia, lásky i zklamání. Marie čeká nejen setkání s rodinou, ale i s její bývalou láskou Alexem Lantosquem, s nímž prožila bouřlivý vztah. Zatímco byla pryč, usadil se v Saint-Circe Pascal, schopný muž, který má zavedenou firmu a kterému se Marie líbí od prvního pohledu. Když Marie zaskakuje v ordinaci za nemocného místního lékaře, náhodou zjistí, že její matka v době, kdy se narodila Sabine, již nemohla mít děti. Po naléhání jí Carla prozradí, že skutečnou matkou Sabiny je Agnes, která porodila již v patnácti letech, ale její matka vzala dítě "na sebe". Jedno z velkých rodinných tajemství bylo vyjeveno a každý z rodiny se s tím bude muset vyrovnat. Na Marii znovu doléhají vzpomínky a traumata, před kterými neustále utíká. Nikdy nedokáže vymazat ze své poměti smrt otce, který tragicky zahynul, když se společně potápěli. Marie se už musí jednou vyrovnat se smrtí svého otce a zkusit nalézt pravdu o tom, kdo zavinil toto neštěstí. Zcela nečekaně má před sebou dva muže, kteří budou ze všech sil bojovat o její srdce.

Sabine se bude ještě dlouho vyrovnávat se skutečností, že tak dlouho žila ve lži, a zatím se nedokáže se svou pravou matkou sblížit. Agnes přivítá nabídku Alexe Lantosquea a odejde do jeho lomů pracovat jako účetní. Alex přebírá vedení lomů za svého otce, kterého někdo udal za pašování a který je nyní ve vězení. Marie poznává na ruce starého Lantosquea tetování, které si zapamatovala, když ji tenkrát kdosi vytáhl z vody a tím jí vlastně zachránil život. Zprvu Guye Lantosquea podezírá, že jejího otce zavraždil. Policie zadrží kamion, který převáží tajně běžence. Jeden chlapec je na pokraji smrti z dehydratace a vyčerpání. Marie si ho vezme pod ochranu a od té chvíle se o Leva stará celá jejich rodina. Začíná boj s úřady, které ho chtějí vrátit zpět do Kurdistánu. Ale Levo mluví dobře francouzsky a tvrdí, že se narodil již ve Francii. Levo dostane záchvat malárie a Carla mu přinese lék, který se jí podařilo získat z rostliny, kterou sama pojmenovala po bohyni Kirké, jež podle pověsti žila právě v Saint-Circe, kde se setkala s Odyseem. Marie opět opustila Alexe a vrhla se do náruče Pascalovi, u kterého cítí jistotu a lásku. Marii a její matku čeká boj o chlapce, kterého jim seslalo samo nebe.

Po požáru, který založil Alexův bratr, se v porostu objevily zbytky chrámu. Sabina si konečně našla cestu k Agnes, své skutečné matce. Alex, který se cítí zodpovědný za udržení lomu, se obrací na Jacquese Nilse, který ovládá téměř celý kraj. Avšak Nils mu nenabízí půjčku, ale společenství. Alex nabídku přijímá. Netuší, že ho chce Nils, jako největší boháč v kraji, jen využít k získání pozemků Vallebonů a Lantosqueů, aby na nich vystavěl rozsáhlé přímořské letovisko. K tomu mu má dopomoci i získání místa starosty pro Alexe. Jedinou kandidátkou je doposud Béa a bude to o to snadnější, protože ji právě opustil manžel a ona se utápí v depresích. Do lomů posílá Nils svého synovce, odborníka, který se po letech strávených v Argentině, vrací do Francie. Agnes ho nepoznala, ale Melvil si okamžitě vzpomněl na dívenku, se kterou před patnácti lety strávil karnevalovou noc. Ale Melvil se nelíbí jen Agnes, učaroval i Sabine. Guy Lantosque je propuštěn z vězení, ale moc času mu nezbývá, ví, že musí udělat závěrečné vyúčtování.
Všichni hrdinové se připravují na karneval, kterého se zúčastní snad celé městečko. Pod rouškou noci a masky, která dodává odvahu se vyjeví tajemství, jenž nemá zůstat utajeno. Pascala čeká nelehký a především trpký úkol, kterým mu zhořknou první dny jeho starostování.

Pátou částí se uzavírají osudy hrdinů romantického francouzského seriálu Láska a moře. Karnevalová noc odhalila Agnes Melvilovo tajemství. On byl ten muž, kterého kdysi ve stejnou noc před patnácti lety potkala a na kterého doposud ve skrytu své duše neustále čekala. Přesto, že se nakonec Marie rozhodla ke sňatku s Pascalem, nedokáže zapomenout na Alexe. Ten se stal mezitím starostou, doufaje, že překazí Nilsovy plány a naopak svého spojenectví využije k tomu, aby ho zničil. Výbuch v lomu je událostí, která umožní Marii, aby si ujasnila svůj vztah a své životní poslání.

Obsazení
Seznam epizod
Obsah epizod

Hrají:

Ingrid Chauvin - Marie Valbonne
Charlotte Kady - Agne`s
Julie Dray - Sabine
Laurent Hennequin - Alex Lantosque
Philippe Caroit - Pascal
Macha Méril - Carla
Sophie de La Rochefoucauld - Béatrice
Jean-François Stévenin - Guy Lantosque
Bruno Wolkowitch - Melvil
Jean-Pierre Cassel - Nils
Grégory Fitoussi - Pierre Lantosque
Cris Campion - Marco
Julien Guiomar - Dr Samuel Lodz
Denis Karvil - Frank
Jean-François Stevenin - Guy

Seznam dílů:
1. dílanotace  4.   6. 2008 (TV Nova 12.00‑12:55)
2. dílanotace  5.   6. 2008 (TV Nova 12.10‑13:10)
3. dílanotace  6.   6. 2008 (TV Nova 11.55‑12:50)
4. dílanotace  9.   6. 2008 (TV Nova 12.15‑13:15)
5. dílanotace10.   6. 2008 (TV Nova 11.55‑12:50)
6. dílanotace11.   6. 2008 (TV Nova 12.00‑12:55)
7. dílanotace12.   6. 2008 (TV Nova 11.55‑12:50)
8. dílanotace13.   6. 2008 (TV Nova 11.55‑12:50)
9. dílanotace16.   6. 2008 (TV Nova 12.15‑13:10)
10. dílanotace17.   6. 2008 (TV Nova 12.20‑13:10)

Již dostupné anotace:

1. díl -   4.   6. 2008 (TV Nova 12.00‑12:55)   Na seznam všech dílů
Mladá úspěšná lékařka se vrací domů na jih Francie na svatbu své sestry. Doma jí ale všechno připomíná den, kdy se její otec před osmi lety utopil a ona znovu začíná pátrat po příčinách jeho smrti. Postupně odkrývá dávné tajemství dvou znepřátelených rodů, zmítaných nenávistí i láskou... Trýznivé tajemství má být vyjeveno a slova lásky vyřčena!
Francouzský romantický seriál z Provence (2001).
Hrají: I. Chauvinová, S. de La Rochefoucauld, M. Méril, J.-F. Stévenin, Ch. Kadyová, M. Mérilová, P. Caroit, J. -P. Cassel a další. Režie Henri Helman

Mladá lékařka Marie Valbonnová se vrací domů na jih Francie na svatbu své sestry. Pracuje v humanitární misi v Kosovu, protože doma jí stále všechno připomíná den, kdy se její otec před osmi lety utopil při potápění, aniž by mu mohla pomoci. Setkává se s matkou a sestrami, ale také s dávnou láskou, ekologem Alexem Lantosquem, členem rodiny, která s Valbonnovými žije v nepřátelství. Marie zůstává doma, aby zastoupila nemocného praktického lékaře, a s pomocí Pascala Bobbia začíná znovu pátrat po příčinách smrti svého otce. Hned při první cestě pod hladinu se jí vrátí nejasná vzpomínka: ten den, kdy se otec utopil, byl na palubě jejich lodi ještě další muž s tetováním na paži …

2. díl -   5.   6. 2008 (TV Nova 12.10‑13:10)   Na seznam všech dílů
Mladá úspěšná lékařka se vrací domů na jih Francie na svatbu své sestry. Doma jí ale všechno připomíná den, kdy se její otec před osmi lety utopil a ona znovu začíná pátrat po příčinách jeho smrti. Postupně odkrývá dávné tajemství dvou znepřátelených rodů, zmítaných nenávistí i láskou... Trýznivé tajemství má být vyjeveno a slova lásky vyřčena!
Francouzský romantický seriál z Provence (2001).
Hrají: I. Chauvinová, Ch. Kadyová, M. Mérilová, P. Caroit, J. -P. Cassel a další. Režie Henri Helman

Když se Marie dozví, že její matka měla kdysi milostný vztah s Guym Lantosquem, nemůže se ubránit podezření, že právě on by mohl být oním tajemným mužem na palubě člunu. Sabina těžce nese, že se jí Agnès neustále plete do života a když požádá Marii, aby s ní promluvila, Agnès prozradí, že je Sabinina matka. Měla ji v patnácti letech a Carla se rozhodla ji vychovat jako svou. Marie chce, aby to Sabině co nejdřív řekla. Sama se znovu bláznivě zamilovala do Alexe a je zdrcená, když se dozví, že mladá Sylvie s ním čeká dítě. Sabina těsně před závodem přinutí Agnès, aby jí konečně řekla pravdu. Velmi ji to rozruší a její kůň na poslední překážce padá …

3. díl -   6.   6. 2008 (TV Nova 11.55‑12:50)   Na seznam všech dílů
Mladá úspěšná lékařka se vrací domů na jih Francie na svatbu své sestry. Doma jí ale všechno připomíná den, kdy se její otec před osmi lety utopil a ona znovu začíná pátrat po příčinách jeho smrti. Postupně odkrývá dávné tajemství dvou znepřátelených rodů, zmítaných nenávistí i láskou... Trýznivé tajemství má být vyjeveno a slova lásky vyřčena!
Francouzský romantický seriál (2001).
Hrají: I. Chauvin, S. de La Rochefoucauld, M. Méril, J.-F. Stévenin a další

Sabina se účastní dostihu, při zdolávání překážky spadne a zraní se. Poté, co se dozvěděla zprávu o tom, že Carla není její matkou a že je jí Agnes, odmítá se s oběma bavit. Složitou situaci se jí snaží pomoci překonat Marie, která se rozhoduje, že odjede pomáhat na Timor. Vzhledem k bouřlivému vývoji v rodině však svůj odjezd odkládá. Jde navštívit Guye ve vězení. Ukáže se, že jejího otce nezabil, naopak zachránil Marii. V přístavu je zadržen nákladní vůz z Itálie, v jehož útrobách jsou nalezeni zubožení uprchlíci. Mezi nimi i třináctiletý Levo, kterého se Marie ujme. Když ho přepadne záchvat malárie, Carla mu podá lektvar, po němž opadne horečka a chlapci se uleví. Marie odnáší rostlinu do laboratoře k analýze, věří, že pomůže nemocným malárií.

4. díl -   9.   6. 2008 (TV Nova 12.15‑13:15)   Na seznam všech dílů
Mladá úspěšná lékařka se vrací domů na jih Francie na svatbu své sestry. Doma jí ale všechno připomíná den, kdy se její otec před osmi lety utopil a ona znovu začíná pátrat po příčinách jeho smrti. Postupně odkrývá dávné tajemství dvou znepřátelených rodů, zmítaných nenávistí i láskou... Trýznivé tajemství má být vyjeveno a slova lásky vyřčena!
Francouzský romantický seriál z Provence (2001).
Hrají: I. Chauvin, S. de La Rochefoucauld, M. Méril, J.-F. Stévenin…

Marie se dočasně stará o malého Leva, Kurda narozeného ve Francii,. Musí jej však vydat příslušným úřadům a umístit jej v centru pro děti. Levovi hrozí repatriace do Turecka, ale ukazuje se, že ve Francii žije jeho starší bratr, Marie podniká kroky k jeho nalezení. Pascal ho vystopuje v Marseille, kde pracuje jako námořník. Levo trpí malárií, Carla mu podala lék, po kterém se chlapci vzápětí ulevilo. Marie neváhá a postupuje zázračnou rostlinu jedné farmaceutické laboratoři, která ji podrobí analýze. Lom Lantoscových je na pokraji krachu, Guy je stále ve vězení, o lom se stará Alex s Pierrem. Situace v lomu se vyhrocuje poté, co jej navštíví exekutor. Pierre ztrácí nervy, hněv obrací i proti nenáviděné rodině Vallebonových. Bere si kanystr s benzínem a podpálí pozemky Vallebonových. Při požáru málem zahyne Levo.

5. díl - 10.   6. 2008 (TV Nova 11.55‑12:50)   Na seznam všech dílů
Mladá úspěšná lékařka se vrací domů na jih Francie na svatbu své sestry. Doma jí ale všechno připomíná den, kdy se její otec před osmi lety utopil a ona znovu začíná pátrat po příčinách jeho smrti. Postupně odkrývá dávné tajemství dvou znepřátelených rodů, zmítaných nenávistí i láskou... Trýznivé tajemství má být vyjeveno a slova lásky vyřčena!
Francouzský romantický seriál z Provence (2001).
Hrají: I. Chauvinová, Ch. Kadyová, M. Mérilová, P. Caroit, J. -P. Cassel a další. Režie Henri Helman

Na pozemku Valbonnových kdosi založí požár. V ruinách na požářišti najde Marie zbytky podivných staveb …Marii je dovoleno, aby si doma nechala malého Leva, než se najde jeho bratr. Znovu se potápí s Pascalem a zdá se, že svou fobii z hloubek definitivně překonala. Alex se rozhoduje, že lomy neprodá, naopak: chce investovat a uvést je opět do provozu. Na to si ale musí půjčit a proto se obrátí na Jacquesa Nilse. Koupí si nový vůz a začne se jinak oblékat: chce, aby se z něj stal bohatý a úspěšný muž. Béa, která se konečně má stát starostkou, zjišťuje, že její manžel Marco má již nějaký čas poměr se Sylvií.

6. díl - 11.   6. 2008 (TV Nova 12.00‑12:55)   Na seznam všech dílů
Mladá úspěšná lékařka se vrací domů na jih Francie na svatbu své sestry. Doma jí ale všechno připomíná den, kdy se její otec před osmi lety utopil a ona znovu začíná pátrat po příčinách jeho smrti. Postupně odkrývá dávné tajemství dvou znepřátelených rodů, zmítaných nenávistí i láskou... Trýznivé tajemství má být vyjeveno a slova lásky vyřčena!
Francouzský romantický seriál z Provence (2001).
Hrají: I. Chauvinová, Ch. Kadyová, M. Mérilová, P. Caroit, J. -P. Cassel a další. Režie Henri Helman

Práce v lomech se začíná nadějně rozjíždět. Agnès by se ráda sblížila s Melvilem, netuší ale, že muž se tomu brání proto, že ví, že právě ona byla tou dívkou, se kterou se kdysi v mládí miloval na plese. Guy je propuštěn z nemocnice s diagnózou neléčitelného nádoru na mozku. Prášky proti bolesti mu obstará Carla. Guy se vydá do Itálie do hor za Pierrem. Přinutí ho vrátit se, sám v horách umírá. Pascal s Marií nacházejí pod vodou dvě staré sochy, pravděpodobně ty, které hledat Mariin otec. Rozhodují se vynést je z vody.

7. díl - 12.   6. 2008 (TV Nova 11.55‑12:50)   Na seznam všech dílů
Mladá úspěšná lékařka se vrací domů na jih Francie na svatbu své sestry. Doma jí ale všechno připomíná den, kdy se její otec před osmi lety utopil a ona znovu začíná pátrat po příčinách jeho smrti. Postupně odkrývá dávné tajemství dvou znepřátelených rodů, zmítaných nenávistí i láskou... Trýznivé tajemství má být vyjeveno a slova lásky vyřčena!
Francouzský romantický seriál z Provence (2001).
Hrají: I. Chauvin, S. de La Rochefoucauld, M. Méril, J.-F. Stévenin...

V Saint Circe se chystá karneval, událost roku. Netěší se na ni snad jen dva lidé: Marie a Alex. Marie má v hlavě svou zázračnou rostlinu a Alex má plné ruce práce v lomu i s přípravou volební kampaně. Nils Alexe vydírá, půjčil totiž Pierrovi velkou sumu peněz, které Pierre prohrál v kasinu. Sabina chodí na hodiny k Melvilovi a zamiluje se do něj. Melvil ji taktně odmítá. Na karnevalovém reji pak vyzve k tanci Sabininu matku Agnes, která v něm pozná svou dávnou lásku a otce Sabiny. Karnevalová noc svede dohromady Marii a Alexe. Nazítří se však objevují dávné rozpory.

8. díl - 13.   6. 2008 (TV Nova 11.55‑12:50)   Na seznam všech dílů
Mladá úspěšná lékařka se vrací domů na jih Francie na svatbu své sestry. Doma jí ale všechno připomíná den, kdy se její otec před osmi lety utopil a ona znovu začíná pátrat po příčinách jeho smrti. Postupně odkrývá dávné tajemství dvou znepřátelených rodů, zmítaných nenávistí i láskou... Trýznivé tajemství má být vyjeveno a slova lásky vyřčena!
Francouzský romantický seriál z Provence (2001).
Hrají: I. Chauvinová, Ch. Kadyová, M. Mérilová, P. Caroit, J. -P. Cassel a další. Režie Henri Helman

Alex na nátlak Nilse kandiduje na starostu Saint Circe, proti němu stojí Bea Vallebonová, která má však rodinné problémy. Odešel od ní muž a Bea vychovává sama dceru Emmu. Bea trpí depresemi a léčí se, v jedné z vypjatých chvil si vezme větší dávku léků, usne a zapomene vypnout žehličku. Dojde k požáru. S koro nic se nestane, nicméně v boji o post starostky jí ta událost poškodí. Předvolební boj je nevybíravý, špinavé metody používá Alexův bratr Pierre, který pracuje pro Nilse. Nils mu slíbí, že po volbách bude vést lom. Starostou se stává Alex a první jeho povinností je oddat Marii a Pascala.

9. díl - 16.   6. 2008 (TV Nova 12.15‑13:10)   Na seznam všech dílů
Mladá úspěšná lékařka se vrací domů na jih Francie na svatbu své sestry. Doma jí ale všechno připomíná den, kdy se její otec před osmi lety utopil a ona znovu začíná pátrat po příčinách jeho smrti. Postupně odkrývá dávné tajemství dvou znepřátelených rodů, zmítaných nenávistí i láskou... Trýznivé tajemství má být vyjeveno a slova lásky vyřčena!
Francouzský romantický seriál z Provence (2001).
Hrají: I. Chauvinová, Ch. Kadyová, M. Mérilová, P. Caroit, J. -P. Cassel a další. Režie Henri Helman

Emma utekla z domu, protože byla svědkem ostré hádky rodičů. S pomocí Alexe se najde na útesu nad mořem. Alex zjistí, že Nils chce spolupracovat s ruským mafiánem a postaví se proti. Právě když o tom hovoří s Pierrem, vybuchne na kopci nad nimi nálož. Padající kamení je zasype: Pierre umírá, Alex je těžce zraněný. Ještě v nemocnici se ho opět Nilsův poskok pokusí zabít. Marie ho přemlouvá, aby se věnoval rehabilitaci a měl tak naději, že bude opět chodit. Denně za ním chodí do rehabilitačního centra, což se nelíbí Pascalovi. Oba dva se navzájem odcizují. Z moře jsou vyzdviženy sochy a Sabina se konečně dozví, kdo je její otec …

10. díl - 17.   6. 2008 (TV Nova 12.20‑13:10)   Na seznam všech dílů
Mladá úspěšná lékařka se vrací domů na jih Francie na svatbu své sestry. Doma jí ale všechno připomíná den, kdy se její otec před osmi lety utopil a ona znovu začíná pátrat po příčinách jeho smrti. Postupně odkrývá dávné tajemství dvou znepřátelených rodů, zmítaných nenávistí i láskou... Trýznivé tajemství má být vyjeveno a slova lásky vyřčena!
Francouzský romantický seriál z Provence (2001).
Hrají: I. Chauvinová, Ch. Kadyová, M. Mérilová, P. Caroit, J. -P. Cassel a další. Režie Henri Helman

Mezi Marií a Pascalem dochází stále častěji k nedorozuměním, hlavně v souvislosti s Mariinými každodenními návštěvami rehabilitačního centra. Ty jsou ale zároveň korunovány úspěchem: Alex se rychle se uzdravuje. Sabina, šťastná, že má konečně milující rodinu, zpívá čím dál tím líp a v Mehdim nachází nejen spoluhráče, ale i přítele. Obě objevené sochy jsou slavnostně vztyčeny na pozemku Valbonnových. Emma a Levo přijdou na to, že paže vylovených soch kamsi ukazují. Spolu s Marií se vydávají na průzkum a objeví jeskyni a v ní svědectví, že Odysseus se nakonec vrátil ke své Kirké, podle níž bylo tedy skutečně městečko pojmenováno. Marie se v jeskyni ztratí …

Kontakt: filmyharlequin@centrum.cz

Filmy Harlequin (nově i na DVD) - Rozcestník romantických seriálů: filmyharlequin.juk.cz/serialy/
Mapa stránek - RSS kanál změn na filmyharlequin.juk.cz/serialy/


Romantické seriály : Romantické filmy : Danielle Steelová - Rosamunde Pilcherová - Inga Lindström - Moře lásky - Nora Robertsová
České seriály | Kriminální seriály


Poslední modifikace 18.11.2018, 17:47:35

Zásady ochrany osobních údajů

A Běžešelemovací řůčovičky znáte?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace