Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka filmyharlequin.juk.cz Mapa stránek na tomto webu

Nora Robertsová - filmy

Dobrý den, vítejte na stránce věnované filmům natočeným podle románů Nory Robertsové.
Nora Robertsová je americká autorka více než dvou set romantických knih.

Podle jejich knih bylo natočeno už několik filmů, podle její novely pro nakladatelství Harlequin v roce 1989 film Kouzelné chvíle (Magic Moments).

Od 15.2.2009 do 1.3.2009 byly každou neděli před polednem na TV Nova vysílány filmy natočené v roce 2007 podle některých jejich knih. Čtvrtý film byl vysílán ve středu 4.3.2009 dopoledne na TV Nova.
Čtveřice filmů z roku 2007 byla opakována od 10.3.2010 do 7.4.2010 každou středu dopoledne na TV Nova.

Filmy byly opakovány každou středu večer od 27.7.2010 na Nova Cinema. Poslední díl byl opakován v pátek 20.8.2010.

Filmy byly opakovány od 7.10.2012 do 28.10.2012 každou neděli odpoledne na TV Prima.

Od 4.11.2012 do 16.12.2012 byly vysílány premiérové filmy natočené v roce 2009 podle některých jejich knih každou neděli odpoledne na TV Prima.

Filmy byly opakovány od 7.7.2013 do 25.8.2013 každou neděli odpoledne na TV Prima. Poslední film byl opakován v sobotu 7.9.2013.

Filmy byly opakovány od 3.12.2013 do 13.12.2013 každý všední den na TV Prima.

Nora Roberts - informace o Noře Robertsové na imdb.com

Nora Roberts - neoficiální český web - fanouškovské stránky této spisovatelky v češtině

Názvy filmů
Obsah filmů

Názvy filmů:
1anotaceNora Roberts: Městečko Angels Fall / Pád anděla(Nora Roberts' Angels Fall)ČSFD.CZ  3. 12. 2013 (TV PRIMA 11.20 ‑ 13.25)
2anotaceNora Roberts: Lesní jezírko / Přízraky snů(Nora Roberts' Carolina Moon)ČSFD.CZ  4. 12. 2013 (TV PRIMA 11.20 ‑ 13.25)
3anotaceNora Roberts: Pod nebem Montany / Sladká Montana(Nora Roberts' Montana Sky)ČSFD.CZ  6. 12. 2013 (TV PRIMA 11.20 ‑ 13.25)
4anotaceNora Roberts: Posedlost ohněm / Modrý dým(Nora Roberts' Blue Smoke)ČSFD.CZ  5. 12. 2013 (TV PRIMA 11.20 ‑ 13.25)
5anotaceNora Robertsová: Polární záře(Nora Roberts' Northern Lights)ČSFD.CZ  9. 12. 2013 (TV PRIMA 11.25 ‑ 13.25)
6anotaceNora Robertsová: Prokletá zátoka(Nora Roberts' Midnight Bayou)ČSFD.CZ10. 12. 2013 (TV PRIMA 11.25 ‑ 13.25)
7anotaceNora Robertsová: V pravé poledne(Nora Roberts' High Noon)ČSFD.CZ11. 12. 2013 (TV PRIMA 11.25 ‑ 13.25)
8anotaceNora Robertsová: Pocta(Nora Roberts' Tribute)ČSFD.CZ12. 12. 2013 (TV PRIMA 11.25 ‑ 13.25)
9anotaceNora Roberts: Vražedná nevinnost(Nora Roberts' Carnal Innocence)ČSFD.CZ13. 12. 2013 (TV PRIMA 11.30 ‑ 13.30)

Již dostupné anotace:

1. díl -   3. 12. 2013 (TV PRIMA 11.20 ‑ 13.25)   Na seznam všech filmů
Nora Roberts: Městečko Angels Fall / Pád anděla (Nora Robertsová: Angels Fall) (Nora Roberts' Angels Fall) Odkaz na ČSFD.CZ Odkaz na IMDB.COM
Půvabná Heather Locklear se rozhodla uniknout děsivé minulosti a začít nový život. Po čase se ale kolem ní začínají dít podivné věci a život se znovu stává peklem...
Americký film (2007).
Hrají: Heather Locklearová (Reese Gilmore), Johnathon Schaech (Brody), Gary Hudson (Rick Marsden), Derek Hamilton (Lo), Linda Darlowová (Joanie), Lisa Marie Caruková (Linda Gail), Len Crowther (Doc), Pete Seadon (Mac Drubber). Scenář: Janet Brownell. Režie: Ralph Hemecker.

Reece Gilmore jako jediná přežila masakr, ke kterému došlo v bostonské restauraci, kde pracovala jako šéfkuchařka. Není tedy divu, že chce všeho nechat a začít znovu někde jinde. Se zoufalou touhou po změně se vydává na putování, jehož cíl nezná. Po dlouhé cestě její automobil zastavuje v malebném městečku ve Wyomingu, Reece tu nalézá práci v místní restauraci a doufá, že si vydělá dost na to, aby mohla pokračovat dál. Ale po seznámení s místními obyvateli - zvláště s milým mladým spisovatelem Brodym - své rozhodnutí mění. Hází svou minulost za hlavu a chce znovu začít zde. Při jednom z výletů do okolí se však Reece stává svědkem vraždy. Její psychické trauma je zpátky a nejen kvůli tomu, co spatřila. Při vyšetřování totiž policisté žádné známky zločinu nenalézají a jejímu příběhu nikdo nevěří. Reece začíná pochybovat o vlastní příčetnosti.

2. díl -   4. 12. 2013 (TV PRIMA 11.20 ‑ 13.25)   Na seznam všech filmů
Nora Roberts: Lesní jezírko / Přízraky snů (Nora Robertsová: Mesiac nad Karolínou) (Nora Roberts' Carolina Moon) Odkaz na ČSFD.CZ Odkaz na IMDB.COM
Claire Forlani se vrací do rodného města, aby se vyrovnala s minulostí. Její násilnický otec byl před osmnácti lety podezřelý z vraždy kamarádky z dětství. Nejen, že mu nebyl zločin nikdy prokázán, ale od té doby došlo k dalším třinácti vraždám mladých dívek. Je jasné, že stále vraždí jeden a týž člověk...
Americký thriller (2007).
Hrají: Claire Forlaniová (Victoria 'Tory' Bodeen), Oliver Hudson (Cade Lavelle), Josie Davisová (Faith Lavelle), Jonathan Scarfe (Dwight Collier), Chad Willett (Wade Mooney), Jacqueline Bissetová (Margaret Lavelle), Shaun Johnston (Han Bodeen), Greg Lawson (Police Chief Carl Russ). Scenář: Stephen Tolkin. Režie: Stephen Tolkin.

Claire Forlani, Oliver Hudson a Jacqueline Bisset se představují v hlavních rolích napínavého thrilleru o ženě, jež se vrací do svého rodného města, aby tu dala do pořádku svou neuspořádanou minulost. Tory je více než jasné, že návrat domů nebude snadný. Výlet zpátky do minulosti totiž znamená znovu prožít děsivé scény, které se jí navždy zapsaly do paměti před dávnými léty. Scény z večera, během kterého byla brutálně zavražděna její kamarádka z dětství Hope. Aby toho nebylo málo, Tory záhy zjišťuje, že smrt její přítelkyně odstartovala sérii dalších vražd, ke kterým docházelo pravidelně každý rok po osudné události. A co je nejhorší? Psychopat celá léta trpělivě čekal, až se Tory vrátí. Teď má tedy Tory jen dvě možnosti. Buď využije své nadpřirozené schopnosti, nebo skončí jako jeho další oběť!

3. díl -   6. 12. 2013 (TV PRIMA 11.20 ‑ 13.25)   Na seznam všech filmů
Nora Roberts: Pod nebem Montany / Sladká Montana (Nora Robertsová: Nebo v Montane) (Nora Roberts' Montana Sky) Odkaz na ČSFD.CZ Odkaz na IMDB.COM
Multimilionář a chovatel dobytka Jack Mercy zemřel a svůj obří ranč v Montaně odkázal svým třem dcerám. Problém je, že se vzájemně vůbec neznají. Poslední vůle ale obsahuje tvrdou podmínku: všechny tři musejí na ranči společně rok hospodařit, jinak nedostane žádná nic.
Americké romantické westernové drama (2007).
Hrají: Ashley Williams (Willa), Charlotte Ross (Tess), Diane Ladd (Bess), Laura Mennell (Lily), Nathaniel Arcand (Adam), Aaron Pearl (Nate), Tom Carey (Jim), John Corbett (Ben), Scott Heindl (Jesse Carne), James Baker (Ham), Donovan Workun (Pickles) a další. Režie: Mike Robe.

Bohatý rančer a chovatel dobytka Jack Mercy během svého bujarého života zplodil tři dcery, každou s jinou ženou. Než zemřel, odkázal každé z nich třetinu svého rozsáhlého majetku v Montaně. Jeho nabytí však podmínil neobvyklým závazkem. Dcery se poprvé sejdou až na pohřbu. Hrdá a houževnatá rančerka Willa, která se poslední dobou starala o celý ranč, vášnivá hollywoodská kráska Tess a vystrašená jemná Lily, která je na útěku před hrubiánským bývalým manželem Jessem, se při otevření závěti dozvědí, že pokud chtějí majetek po otci získat, musejí celý rok společně žit a hospodařit na ranči. Pokud podmínku nesplní, připadne majetek místnímu indiánskému kmeni. Jack Mercy však po sobě zanechal také zahořklé nepřátele, z nichž nejméně jeden je připraven udělat cokoli, aby jeho dcery přišly o odkázaný majetek a možná dokonce i o život. Odhalení je pro všechny skutečným šokem a další hořkou připomínkou zničujícího sobectví jejich otce.

4. díl -   5. 12. 2013 (TV PRIMA 11.20 ‑ 13.25)   Na seznam všech filmů
Nora Roberts: Posedlost ohněm / Modrý dým (Nora Robertsová: Modrý dym) (Nora Roberts' Blue Smoke) Odkaz na ČSFD.CZ Odkaz na IMDB.COM
Policistka se zvláštní specializací na vyšetřování příčin požárů je v práci velmi úspěšná, ale v osobním životě ji stíhá rána za ranou. Když se terčem útoku stane i její nový přítel, začíná tušit, že dosavadní tragédie v jejím životě nebyly náhodou. Někdo systematicky likviduje ty, kteří ji milují...
Americký thriller (2007).
Alicia Wittová (Reena Hale), Scott Bakula (John Minger), Matthew Settle (Bo Goodnight), Talia Shireová (Bianca Hale), Eric Keenleyside (Gib Hale), John Reardon (Josh), Ben Ayres (Hugh), Chris Fassbender (Joey Pastorelli Jr.), Taylor Dauphinais (mladý Reena), David Brown (Joe Pastorelli Sr.), Rod Heatheringston (Steve), Chad Nobert (Xander Hale), Peter Skagen (FBI Agent), Rylan Wilkie (Brad) a další. Režie David Carson.

Připravte se na napínavou jízdu ve filmu plném vášně, rodinných hodnot, jídla a ohně! Když bylo Reeně 11 let, před očima jí do základů shořela rodinná pizzerie. Není tedy divu, že se po takové zkušenosti rozhodla stát vyšetřovatelkou případů žhářství. Po mnoha letech se už dospělá Reena vydává na návštěvu starých míst a potkává tu osudovou lásku - sympatického tesaře jménem Bo Goodnight. Idyla však trvá jen krátce. Na scéně se totiž objevuje psychopat, který Reenu děsil již v minulosti. Zdá se, že pomatenec je úplně posedlý hořícími předměty a lidmi, které má Reena ráda. Přichází čas, aby mladá vyšetřovatelka konečně využila své pátrací schopnosti a chorobného žháře lapila dřív, než její život (a láska) skončí doslova v plamenech!

5. díl -   9. 12. 2013 (TV PRIMA 11.25 ‑ 13.25)   Na seznam všech filmů
Nora Robertsová: Polární záře (Nora Robertsová: Polárna žiara) (Nora Roberts' Northern Lights) Odkaz na ČSFD.CZ Odkaz na IMDB.COM
Meg pracuje jako pilotka na Aljašce. Když zjistí, že se její otec stal před mnoha lety obětí vraždy, rozhodne se spolupracovat s místním šerifem a najít vraha, který je stále na svobodě...
Americko-kanadský film (2009).
Hrají: LeAnn Rimesová, Eddie Cibrian, Rosanna Arguetteová, Jayne Eastwoodová a další. Režie: Mike Robe.

Meg Gallowayová je pilotkou v malém městečku na Aljašce. Jednoho dne zjistí, že otec, o němž si myslela, že ji opustil, když byla malá, se ve skutečnosti stal obětí vraždy. Nate Burke, šéf místní policie, přijel právě z Baltimoru, a ačkoli má svých vlastních problémů dost, spolupracuje s Meg. Vzájemně se do sebe zamilují, ale zároveň musejí vypátrat vraha, který je dosud na svobodě...

6. díl - 10. 12. 2013 (TV PRIMA 11.25 ‑ 13.25)   Na seznam všech filmů
Nora Robertsová: Prokletá zátoka (Nora Robertsová: Prekliata zátoka) (Nora Roberts' Midnight Bayou) Odkaz na ČSFD.CZ Odkaz na IMDB.COM
Mladý Declan kupuje nový dům, přestože se o něm tvrdí, že je prokletý. Nebo ho chce právě proto? Je rozhodnut odhalit tajemství, která se v jeho minulosti skrývají. Neštěstí i záhadnou vraždu, jíž byl dům kdysi svědkem...
Americko-kanadský film (2009).
Hrají: Jerry O´Connell, Lauren Stamileová, Isabella Hofmannová, Alan Ritchson, Faye Dunawayová, David Jensen, Stephanie Honoreová, iena Paytonová a další. Režie: Ralph Hemecker.

Declan Fitzgerald si koupí dům Manet Hall v New Orleanse, a to navzdory tomu, že o domě se říká, že je prokletý. Declan se snaží odhalit tajemství ukrytá ve zdech starého domu – tajemství o tyranizovaní, utrpení a vraždě. Declan musí záhadnou vraždu vyřešit, aby zachránil nejen sám sebe, ale především Lenu Simoneovou, do níž se zamiloval...

7. díl - 11. 12. 2013 (TV PRIMA 11.25 ‑ 13.25)   Na seznam všech filmů
Nora Robertsová: V pravé poledne (Nora Roberts' High Noon) Odkaz na ČSFD.CZ Odkaz na IMDB.COM
Policejní vyjednavačka Phoebe žije po rozvodu se svou dcerou a matkou, která trpí agorafobií. Statečně se potýká se všemi problémy. I s těmi, které souvisejí s její prací a s kolegy. To ještě netuší, že spolu s novou láskou jí zkříží cestu nepřítel, přesvědčený o tom, že má důvod se mstít...
Americko-kanadsko-německý thriller (2009).
Hrají: Emilie de Ravinová, Ivan Sergei, Brian Markinson, Ty Olsson, Cybill Shepherdová, Olivia Chengová, Patrick Sabongui a další. Režie: Peter Markle.

Policejní expertka – vyjednavačka v případech s rukojmími, poručík Phoebe McNamaraová, nemá jednoduchý život. Snaží se náležitě věnovat náročné práci, ale zároveň i výchově své malé dcerky. K tomu všemu se navíc ještě potýká s péčí o svou matku Essii, která trpí agorafobií...

8. díl - 12. 12. 2013 (TV PRIMA 11.25 ‑ 13.25)   Na seznam všech filmů
Nora Robertsová: Pocta (Nora Roberts' Tribute) Odkaz na ČSFD.CZ Odkaz na IMDB.COM
Cilla se přestěhuje do zanedbaného domu po babičce a hodlá se pustit do rekonstrukce. Od prvního dne ji pronásledují podivné sny. Navíc jí někdo začne ničit její práci ve snaze vyštvat ji z domu. Mladá žena je však rozhodnuta zůstat a přijít zášti vůči své rodině na kloub...
Americko-kanadský film (2009).
Hrají: Brittany Murphyová, Jason Lewis, Christian Oliver, Diana Scarwidová, Tippy Hedrenová, Tiffany Morganová, Griff Furst a další. Režie: Martha Coolidgeová.

Bývalá dětská hvězda Cilla McGowanová koupí dům své babičky, aby ho zachránila před zbořením. Doufá, že tu najde klid, ale její naděje jsou záhy narušeny opakujícími se sny o babičce, která v tomto domě zemřela na údajné předávkování léky už před třiceti lety. Oporou se Cille stane sympatický soused Ford Sawyer, se kterým naváže romantický vztah. Někdo se však snaží Cillu vyhnat z domu, ze kterého se pomalu, ale jistě stává hotová noční můra. Cilla se rozhodne vypátrat, kdo jí vlastně vyhrožuje, a přitom odkryje pravdu o skutečné příčině smrti její babičky...

9. díl - 13. 12. 2013 (TV PRIMA 11.30 ‑ 13.30)   Na seznam všech filmů
Nora Roberts: Vražedná nevinnost (Nora Roberts' Carnal Innocence) Odkaz na ČSFD.CZ Odkaz na IMDB.COM
Do zdánlivě poklidného městečka přijíždí slavná houslistka Caroline, aby se zde vzpamatovala z nepříliš šťastného vztahu. Krátce po svém příjezdu však nachází mrtvolu ženy a nechtěně se tak zaplétá do kolotoče dalších vražd...
Americký thriller (2009).
Hrají: Gabrielle Anwarová, Colin Egglesfield, Andrew W. Walker, Antonio D. Charity, Ed Lauter, Brad Rowe, Judson Mills, Shirley Jones, Jud Taylorová a další. Režie: Peter Markle.

Světově známá houslistka Caroline Waverlyová se vrací do svého rodného městečka Innocence. Chce se stáhnout do ústraní a vzpamatovat se z nepříliš povedeného vztahu. Jenže v ulicích Innocence právě řádí nebezpečný sériový vrah – a vypadá to, že hlavním cílem jeho vraždění má být právě Caroline...

Kontakt: filmyharlequin@centrum.cz

Filmy Harlequin (nově i na DVD) - Rozcestník romantických seriálů: filmyharlequin.juk.cz/serialy/
Mapa stránek - RSS kanál změn na filmyharlequin.juk.cz/serialy/


Romantické seriály : Tisíc a jedna noc | Romantické filmy : Danielle Steelová - Rosamunde Pilcherová - Inga Lindström - Moře lásky - Nora Robertsová
České seriály | Kriminální seriály


Poslední modifikace 31.03.2019, 17:11:18

Zásady ochrany osobních údajů

A Běžešelemovací řůčovičky znáte?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace